O nas

 

O nas

UAB TEC Infrastructure – jedno z przedsiębiorstw grupy – projektuje, konsultuje i świadczy usługi serwisu w zakresie infrastruktury transportowej.

UAB TEC Industry to ekspert w zakresie inżynierii przemysłowej i energetycznej: projektuje, prowadzi nadzór techniczny i projektowy obiektów, świadczy inne usługi inżynieryjne.

Specjalizacją UAB TEC Consulting są usługi zarządzania projektami inwestycyjnymi, usługi konserwacyjne i prace rozruchowe.

NASZĄ SIŁĄ –

jest nasz zespół i 20-letnie doświadczenie w zakresie inżynierii.

WYNIK NASZYCH DZIAŁAŃ –

najwyższej jakości, zaawansowane technologicznie, przyjazne dla środowiska i atrakcyjne estetycznie budynki i obiekty infrastruktury transportowej, które długo służą społeczeństwu i pozwalają naszym klientom osiągać założone cele.

WAŻNE DLA NAS:

JAKOŚĆ. Ciągle pogłębiamy swoją wiedzę na specjalistycznych kursach doskonalenia zawodowego, pracujemy wykorzystując innowacyjne metody i technologie: Bentley, Autodesk, MIDAS, SOLIDWORKS, NEMETSCHEK, GEO5.

Przedsiębiorstwa grupy mają wdrożone Systemy Zarządzania Jakością i Środowiskiem, spełniające wymagania międzynarodowych norm ISO 9001, ISO 14001 oraz OHSAS 18000.

PRZYSZŁOŚĆ. Współpracujemy z Wileńskim Uniwersytetem Technicznym im. Giedymina i innymi instytucjami naukowymi w zakresie programów studiów kształcących nowych inżynierów, prowadzimy wykłady dla studentów i zapoznajemy przyszłych inżynierów z rzeczywistymi metodami pracy.

OCHRONA ŚRODOWISKA. Przestrzegamy najbardziej rygorystycznych standardów ochrony środowiska, opracowujemy obiekty i rozwiązania, które redukują negatywny wpływ na otaczające nas środowisko. Doradzamy klientom i partnerom w zakresie oddziaływania projektów gospodarczych na środowisko.

 

Obszary naszej działalności:

 

Energetyka Energetyka
Przemysł Przemysł
Infrastruktura transportowa Infrastruktura transportowa
Energetyka jądrowa Energetyka jądrowa
Lotnictwo Lotnictwo
Farmacja i przemysł medyczny Farmacja i przemysł medyczny
Gospodarka wodna Gospodarka wodna
Ochrona środowiska Ochrona środowiska


WYRÓŻNIENIA

Nagrody za zrealizowane projekty są dowodami jakości, wartości i wartościami naszej pracy.